Vynikající recenze o Mostbetu z České republiky zanechávají hráči, kteří raději sázejí na sport a hrají v online kasinech v této sázkové kanceláři. Jsme právem hrdí na naše vysoké kurzy, širokou škálu událostí, ziskové bonusy a speciální nabídky, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. A aby vám při hraní nic nepřekáželo, stáhněte si mobilní aplikaci z naší služby do svého smartphonu!

Krásné a chytré ženy to mají těžké

muz-zenaJsou krásné a úspěšné, přesto s nimi jejich muži nespějí. Krásná, chytrá a samostatná – to je vražedná kombinace, která zabíjí mužskou touhu.

Neustále přibývá mužů, kteří se nechtějí milovat se svými ženami či partnerkami. Říkají: „Já nemůžu, protože nemám chuť, ale opravdu bych chtěl.“ Jejich ženy čekají, zlobí se a vyčítají. Otázka chuti na sex však není u mužů jen otázkou výše testosteronu. Bývá to komplexní problém, stejně jako u žen.

Nedávno mne navštívila kamarádka s druhým manželem. Je to právě taková velice atraktivní žena na vysokém postu – sebejistá, s dokonalou figurou, dokonalým vystupováním, spoustou peněz a známostí a přesto nespokojená. Její příběh bychom mohli uvádět jako příklad v čítankách, kdyby takové existovaly. Představte si sebevědomou, chytrou a krásnou ženu, oblečenou podle poslední módy. Po dvou skleničkách vína spustila: „Manžel se mnou nespí. Už půl roku! Přitom se tak snažím. Starám se o sebe i o něj, jsem schopná v práci i v domácnosti, všechno seženu a zařídím, víc než dobře vydělávám. Splním mu vše, co mu na očích vidím. Má se mnou všechno, co potřebuje. A on…on se mnou zato nespí!“

Spolu s kamarádkou dorazil sympatický, pohledný a zdravý muž, který zadumaně vyprávěl: „Moje žena je skvělá, schopná a dobře vypadá. Mně i většině lidí připadá dokonalá. Jenže já s ní nedokážu spát. Je tak dokonalá a soběstačná…ona je snad chlap! Ani mne k tomu nepotřebuje, poradí si se vším. Vím, že se na mě kvůli tomu naštvala, ale prostě mi to s ní nejde.“

Pár společně vykreslil obraz společného večera na obrovské bílé kožené sedačce v luxusním obýváku, luxusní vile se zahradou a luxusním autem (vše zařídila a zaplatila ona, což nezapomene zdůraznit). Kamarádka mluví o tom, co celý den dělala, jak se cítila, a v duchu řeší, proč s ní manžel nespí. Pak si přisedá blíž, a protože si připadá sama, chce jej vzrušit a dobývat, protože potřebuje za to všechno ocenit. Muž mlčí. Vůbec nestíhá vodopád manželčiných myšlenek a cítí se provinile, protože žádnou touhu necítí a v duchu přemítá, proč s ní nespí a proč ho nevzrušuje. Posouvá se na kraj sedačky. Má dojem, že mu žena krade osobní prostor a že tu je něco špatně. V zoufalství nakonec uprchne na jediné bezpečné místo v bytě, kde může najít samotu a klid. Uteče na záchod.

S ženskou emancipací se prý mužům zúžil prostor k tomu, aby se uplatnili. K sexu vždy potřebovali, že si samičku museli vybojovat nebo ji mohli svést a dvořit se jí. Ale co mají dělat dnes, když ženy začínají pomalu okupovat i jejich výsostné pole? Malé holky si čtou v časopisech návody, jak nejlépe sbalit kluka. Dospívající slečny se vůbec nemažou se slovníkem, který svou vulgárností často předčí slovník dlaždiče (omlouvám se všem dlaždičům). Z plakátů, časopisů, z internetových stránek – všude vidí muž dokonalé ženy, které mu splní každé přání – jen na ně kliknout! A doma na něj čeká také jedna z masa a kostí. Paní Dokonalá – se vším si ví rady, je soběstačná, pečuje o sebe, zvládá náročné zaměstnání, rodinu. Se sexem se taky nepáře, jde rovnou na věc. Má právo na uspokojení, stejně jako muž! Ten se stává lovnou zvěří, je doplňkem bytu nebo je tu jen od toho, aby udělal paničce dobře. Na nic jiného jej nepotřebuje!

Ženám chybí cudnost a nedostupnost

Zdá se, že některé dokonalé ženy, ve snaze vyrovnat se pánům, možná trochu přestřelily v přímočarosti sexuální nabídky. Chybí jim cudná vábivost a mužům pak důvod k lovu.

V sexuologických ordinacích přibývá klientů, kteří si vytvořili závislost na internetovém pornu. Vůbec se nechtějí milovat se svými ženami. Stačí jim kliknout počítačovou myší a mají k dispozici nádhernou mulatku. Klik, a hele, dvě mulatky. Zrzavou nebo radši blondýnu? Klik, a všechny dělají, co jim na očích vidí. To celé bez řečí a bez kritiky té vlastní dominy doma.

Existují teorie, že konzumace extrémních internetových erotických podnětů otupuje mužskou sexualitu. Na partnerky v domácích ložnicích jim pak už nezbývá chuť. Většina mužů také trpí tím, co na pornu vidí – svalnaté muže s velkým přirozením, kteří podávají abnormální výkon po dobu dvaceti třiceti minut. Ženy pod takovým „macho“ kvílí a ujišťuje jej, jak je dobrý, jak je vyvinutý, a že jí to nikdo než on lépe neudělá. Divák je standardní muž s průměrným přirozením i výkonem, což může způsobit řadu nedorozumění či komplexů. Pro tyto situace bohužel platí jednoduché pravidlo: co je dobré pro jednoho, může být špatné pro druhého.

Ženy si dnes poradí takřka se vším, často precizněji, spolehlivěji a rychleji než muži. Mají prý mozek, který zvládne spoustu věcí najednou. Na rozdíl od toho mužského. Ten je lépe uzpůsobený k maximálnímu soustředění na jednu věc: na lov, na boj, na sex nebo na útěk.

Působí však dost smutně, když to je útěk mužů od živých žen k těm na pohyblivém obrázku. Klik!

 

 

Mireille Mathieu – Un Homme Et Une Femme

Un homme et une femme – Muž a žena, 1966

Ta písnička je stejně slavná, až kultovní, jako samotný film „Muž a žena“, který v roce 1966 natočil režisér Claude Lelouch, jenž byl společně s Pierrem Uytterhoevenem i autorem scénáře.

1 komentář u Krásné a chytré ženy to mají těžké

Napsat komentář

Citáty
Veliká láska? Já myslím, že to je, když dva lidé se dovedou snášet po celý život, oddaně a věrně. (Karel Čapek)
Paví piny