Vynikající recenze o Mostbetu z České republiky zanechávají hráči, kteří raději sázejí na sport a hrají v online kasinech v této sázkové kanceláři. Jsme právem hrdí na naše vysoké kurzy, širokou škálu událostí, ziskové bonusy a speciální nabídky, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. A aby vám při hraní nic nepřekáželo, stáhněte si mobilní aplikaci z naší služby do svého smartphonu!

Přívěsek ke svědomí

privesklicKoupila jsem příteli dárek. Přívěsek ke klíčům. Ale protože při každém zapískání nebo větším hluku začal řvát jako pominutý, tak se mi vrátil zpátky. Pověsila jsem ho ve své šatně na ramínko k šatům. Tam nebude nikomu překážet.

Chyba lávky. Při každém vyhroceném rozhovoru, při napjaté situaci v rodině začne varovně pískat. Je zajímavé, že ho slyšíme přes dvoje dveře. Křičí, nadává, vyhrožuje, není k zastavení. Až když se situace uklidní nebo se začneme smát, ve své ostražitosti poleví.

Asi to znamená: „Všechno je v pořádku, mlčím.“

A tak jsem si pro jistotu koupila tři baterie. Kdyby se náhodou vybil. Kdopak by nás upozorňoval, že se zase máme chovat normálně?!

Napsat komentář

Citáty
Láska může umřít na pravdu, přátelství na lež. (Pierre Bonnard)
Paví piny