Vynikající recenze o Mostbetu z České republiky zanechávají hráči, kteří raději sázejí na sport a hrají v online kasinech v této sázkové kanceláři. Jsme právem hrdí na naše vysoké kurzy, širokou škálu událostí, ziskové bonusy a speciální nabídky, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. A aby vám při hraní nic nepřekáželo, stáhněte si mobilní aplikaci z naší služby do svého smartphonu!

„Odešla“ chladnička…

bily_sexMotto:

Manžel se zhrozil: „Týden bez sexu, pokud nebude nová chladnička tady a teď!“

Milé dámy, přiznejme si, jak jsme na tom s jídlem před spaním? Honí nás mlsná i po večeři? Nebo si dáme tu večeři dokonce až těsně před spaním? A jakou večeři? Chleba se sádlem? S cibulí a česnekem? Čokoládu? Ale jen tu 80ti procentní!

Jít spát hladový se rozhodně nedoporučuje, spánek je pak neklidný, protože organismus (nééé orgasmus!!!, i když oboje začíná na „o“) se tomuto stavu brání. Pocit hladu nezaspíte ani nezapijete, protože hlad (i když se to říká) je převlečená žízeň. Jít spát po litru dobře vychlazeného Rulandského šedého také nedoporučuji, protože dostanu „takovou mlsnou“, že mne hanba fackuje! Na druhou stranu jít spát s plným žaludkem nebo s pálící žáhou po pytlíku brambůrek, to taky není to „pravé ořechové“.

Dokonce se ani nedoporučuje jíst na noc některé druhy ovoce nebo zeleniny. Zelenina je do žaludku těžká, nestravitelná. I vařená. Vzpomeňte si na lečo v pozdních hodinách – jen z žaludku „vyhodit“!  A z ovoce konzumovaného na noc se zase pomalu, ale jistě přibírá. (S výjimkou například melounu či ananasu! I tak pochybuji…)

Pak si vyberte. To jsou jen samé zákazy a příkazy – co smíme a co nesmíme – a stejně si to nakonec každá udělá po svém. Když mám večer před spaním na něco chuť, tak si prostě otevřu ledničku a vezmu si to!

Jídlo na noc, před spaním a z ledničky – to je bílý sex!

Bílým sexem je myšlen orgasmus před ledničkou, tedy spíše pocit po vyjmutí a snědení něčeho z jejího obsahu. Stejně tak může ale ledničku nahradit spíž, komora, zákoutí skříně nebo šuplíku… prostě místa, kam saháme pro něco na zub – a to na noc, před spaním.

Ať žije „bílý sex“, i špatný sex je přeci dobrý sex! Pokud však „odejde“ vaše „ex(lednička), je to horší, než když odejde váš ex(partner). I Marek Ztracený zpívá: „Já mám rád sex se svojí ex a tak dále…“

 

 

Sex s mojí ex…

 

Odešla chladnička

odešla do „věčných lovišť“.

Jsem z toho zničená.

Kam budu chodit lovit?

 

Bez ledničky ani ránu,

máslo je rozteklé,

nedám si po ránu

ani kávu!

Jedeme pro novou!

 

Bílý sex

s mojí „exledničkou“,

jsem perplex,

naštvanou babičkou!

 

Studené párky,

teplé pivo,

rozteklé dárky

zteplalé víno!

 

Jíst mi nechutná,

spát mi nechutná,

lednička vypnutá,

mraznička smrdutá!

 

Bez ledničky nééé,

vedro je příšerné!

Není mráz a led,

všechno je zkažené!

 

Odvezu tu „ex“

do sběrného dvora.

Bude zase („bílý“) sex!

Hola, hola!!!

 

Marek Ztracený – Sex s Ex

Napsat komentář

Citáty
Je to bláznivá vlastnost mužů, že se stávají chladnými, když je ženy příliš milují. (Bettina von Arnimov)
Paví piny