Vynikající recenze o Mostbetu z České republiky zanechávají hráči, kteří raději sázejí na sport a hrají v online kasinech v této sázkové kanceláři. Jsme právem hrdí na naše vysoké kurzy, širokou škálu událostí, ziskové bonusy a speciální nabídky, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. A aby vám při hraní nic nepřekáželo, stáhněte si mobilní aplikaci z naší služby do svého smartphonu!

OTP – Okrasné tukové prstence

barok_zeny…na dovolené nikdo neřeší

 

Mám nějaké to kilo navíc. Vím to a zbytečně se tím trápím. Říkám si: „Holka, měj se ráda taková, jaká seš! Jiné tělo si stejně už neseženeš, do jiné ulity nezalezeš, tak se s tím smiř a nehudruj. Bude hůř! Je to tvoje tělo, tvoje postava, tvoje představa dokonalé ženské. Jsi to ty, tak se měj ráda i se svými nedostatky!“

Vadou na kráse jsou neustálé reklamy a bodyčky typu: ta má zase o dvě kila více, té přibyly vrásky na kolenou, tahle má celulitidu i na prdelce, tuhleta už nemá ten erotický zadeček, proboha, ona nemá doplněné umělé nehty na nohou, tahle nemává umělými řasami jako netopýr křídly, ta nemá přifouklá prsa a téhle se udělal faldík na zádech, támhleté byly vidět kalhotky, které neladily s celkovým outfitem, ta není vyholená v podpaždí ani na nohou, tahle se nenamalovala a šla do fitcentra a tahle si prodloužila vlasy o metr více, než hlava unese…. Prostě hlouposti, titěrnosti, ubohý bulvár, který ale celkovému sebevědomí dnešní normální ženy nepřidá.

Byla jsem na dovolené na Rhodosu. A představte si, že tam nikdo žádnou váhu či hmotnost neřešil. Řekyně proporcionálně vedly, ale i Rusky, Turkyně, Češky, Němky, Slovenky i Angličanky se usmívaly, dávaly si do nosu „All inklusive“, poplácávaly své OTP (okrasné tukové prstence), mazaly si je Faktorem 50, omývaly je slanou i sladkou vodou a strkaly je všem na odiv. Najednou jsem si připadala mezi nimi jako baletka, která zavítala do vícerozměrného cirkusu. Čím více prstenců, tím více lásky. K sobě i okolí. Dobrou chuť!

 

 

 

Vícerozměrná láska

 

Nejsem kráska,

kterou laská

tisíce mužů

pod sluncem!

 

Já se tláskám

salátem s fettou,

čajem i kafáčem

a makovým koláčem

foukám do svých

líček krmi teplou.

 

A zrcadlím se

nad chomáčem vln s větou:

Co nad rozlitým krajáčem

života ve dvou?

Co naděláš s dietou?

Nic nezmůžeš!

Pohrabáčem ani metlou?

 

Nic! Pranic, už nic!

Bez tahanic

a nadávek do babic,

stohů slova do krabic!

Na nákup do Pardubic!

Sic, bude lásky víc!

 

Volám z plných plic:

Je hic!

A co chceš víc?

Na sebe nemám nic!

Už vůbec nic!

Mám ale lásky víc!

 

Můj muž vždycky říká:

Čím více máš kil,

tím já mám více lásky.

Tak, co bych si s tím

dělala vrásky?

Má mě takovou rád

a má tím i víc lásky!

 

Co bych mu ji nepřála?

V genech je vše jednou dáno.

Laskavostí jsem mu dopřála…

Přej a bude ti přáno!

 

 

Ladislava Kozderková (* 26. června 1949, Brno – 17. listopadu 1986, Praha), někdy také přezdívaná jako „Česká Barbra Streisand“ nebo „Lady Muzikál“, byla česká muzikálová zpěvačka a herečka, která také celý život bojovala s OTP. Přesto se dovedla smát, s ničím nedělala štráchy, a když, tak jen „Techtle mechtle“!

Silvestr 1973 – Pepíčku, začni (staropražská směs)

 

Napsat komentář

Citáty
Láska může umřít na pravdu, přátelství na lež. (Pierre Bonnard)
Paví piny