Vynikající recenze o Mostbetu z České republiky zanechávají hráči, kteří raději sázejí na sport a hrají v online kasinech v této sázkové kanceláři. Jsme právem hrdí na naše vysoké kurzy, širokou škálu událostí, ziskové bonusy a speciální nabídky, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. A aby vám při hraní nic nepřekáželo, stáhněte si mobilní aplikaci z naší služby do svého smartphonu!

Setkávání

Vždycky odpoledne, když se vracím z práce, ji potkávám. Sklopí oči a já bych jí chtěl říct aspoň: „Dobrý den.“ Zase jsem neměl odvahu. Měla na sobě baloňák a na uších modré náušnice.

Potkávám ho každý den, vždycky když jdu do práce. Dívá se na mě po očku a zvolní krok. Je štíhlý a vysoký a na nose má brýle. Asi by mi chtěl něco povědět, ale nemá odvahu. Jsem zvědavá, kdy mne osloví. Nebo mám začít sama?

Zítra ji konečně oslovím. Aspoň jí utrhnu pampelišku. Má chůzi jako baletka. Když jde kolem výlohy, tak se sobě díváme v odrazu do očí. Ale jdeme dál.

Dneska mě konečně zastavil a podal pampelišku. Měl v očích strach, jestli ho neodmítnu. Usmála jsem se na něj a řekla: „Že Vám to ale trvalo! Taky jsem měla strach, že mne nikdy nezastavíte.“

Jdeme vedle sebe a oba dva se bojíme, abychom něco nepokazili. Nejdeme ani do hospody, ani si nesedneme na lavičku, opřeme se o zábradlí a díváme se na řeku. Pomalu zapadá slunce a nevíme, jak dál.

Říká mi: „Zítra budu na Vás čekat na tomhle místě.“ Odpovídám: „Zítra je sobota.“

„Ale to nevadí, nechte mne čekat. Čekal jsem skoro celý rok.“

Usměju se na něj a myslím si: Určitě přijdu, když jsme se celý rok hledali. Dotknu se ho rukou na tváři a on ví, že budu čekat.

Přijde nebo nepřijde? Utíká mi naproti. Ale v lodičkách jí to v trávě nejde. Vezme lodičky do ruky a běží mi bosa vstříc. Ten okamžik, než ji chytím do náručí, je nekonečný. Je to setkávání s okamžikem. Ať trvá věčně!

 

 

Hledání v čase…

 

Jdu po chodníku věčnosti

a nohy mne zebou.

Jsem poutník v čase

Ahasver.

Hledám tě

ve vodě,

na louce,

v trávě.

Objímám tě v dešti,

dívám se do očí hvězd.

Ozvi se, lásko…

Vždyť víš, že tě hledám.

Budu tě hledat třeba tisíc let.

 

Klekám si do trávy,

čekám tu pokorně,

padá na mě rosa…

Přijdeš ke mně

a určitě budeš bosa.

Zrzavé vlasy po ramena,

vystoupíš z rosy

jako bohyně,

jako z času…

 

Hledím na tebe,

hledám lásky spásu.

Beru tě do náručí

jako křehkou vílu.

Upíjím tvé myšlenky,

vdechuji tvou krásu.

Zapadá slunce,

jsem zase sám.

 

Ale hledat tě nepřestanu!

 

 

Hanine – Arabia

Napsat komentář

Citáty
Člověk může srdcem milovat, ale jen rozumem být šťasten. (Giordano Bruno)
Paví piny